Zostań modelką Ampworld i weź udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Będziesz mieć szansę przeżycia niezapomnianego i pełnego wrażeń dnia w towarzystwie naszego zrelaksowanego i pozytywnie nastawionego zespołu.

Jeśli jesteś po amputacji nogi lub ręki i masz ochotę wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej przeprowadzonej przez znanego zawodowego fotografa modowego przy wsparciu zespołu makijażystek i stylistek oraz chcesz zostać modelką na naszej stronie, skontaktuj się z nami już dziś: webmaster@ampworld.de.

Dodatkowo otrzymasz płytę ze wszystkimi zdjęciami wykonanymi w sesji, a także nakręcony podczas niej film dokumentalny. Film ten będzie stanowił doskonałą pamiątkę, przypominającą o wspaniałym czasie spędzonym z naszym zespołem. Naturalnie zapewniamy pokrycie wszelkich kosztów wyjazdu. Ponadto żadne informacje ani zdjęcia nie zostaną udostępnione osobom trzecim.

Zdjęcia i nagrania video z sesji będą opublikowane na naszej stronie w dziale dostępnym tylko dla członków. Prawa autorskie do zdjęć pozostaną w Ampworld i nie będą sprzedawane dalej stronom trzecim. Wszelkie zapytania i oferty ze strony innych agencji czy prasy będą przesyłane niezwłocznie do Ciebie. Będziemy zawsze służyć Tobie radą i pomocą.

Chcesz zostać modelką na naszej stronie? Skontaktuj się z nami już dziś.

Napisz coś o sobie i prześlij swoje zdjęcie.

Czy masz jeszcze jakieś pytania?

Jeśli masz więcej pytań nie wahaj się skontaktować z nami, pisząc na adres webmaster@ampworld.de. Podając nam swój numer telefonu, możesz spodziewać się, że oddzwonimy i odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości. Wszelkie informacje osobiste, czy też zdjęcia jakie nam prześlesz, będą przez nas traktowane jako poufne i nie będą przekazywane dalej.

Dowiedz się więcej on nas
Outdoor

Wspaniałe lokalizacje